Menu

Stavební materiál

Nabízíme základní stavební materiál k výstavbě krbů, kachlových kamen, zahradních ohnišť, pecí a též k instalaci krbových kamen. Hlavním materiálem jsou liaporové tvarovky, izolační materiály a lepidla  značky Promat, kouřovody a vzduchotechnika výrobce Karl. 

Nabízený materiál

Flexibilní kamnářská malta odolávající žáru. Slouží k sezdívání, ale i k opravám krbů a kamen. Je vhodná k lepení žáruvzdorných materiálů jako jsou liaporové tvarovky, nebo šamot.  

Ideální stavební materiál pro obestavby krbů a kamenMateriál je bezprašný, pevný a opracovatelný běžnými nástroji. Tyto tvarovky jsou ekologicky nezávadné – neuvolňují žádné zdraví škodlivé látky. 

Promasil 950 KS Profi

Kalciumsilikátová tepelně izolační deska vyvinutá speciálně pro aplikaci při stavbě krbů a kamen. Velikou výhodou je vysoká rozměrová přesnost a snadná opracovatelnost.  

Ortner 0-1 mm

Modelovací omítka Otner  zrnitost 0-1mm je žárová omítka přírodně bílé barvy. Lze ji nanášet v tenkých i silných vrstvách. (modelování říms a struktur, vytváření kulatých rohů apod.)
 

Ortner 0-0,5 mm

Modelovací omítka Ortner zrnitost 0-0,5mm je žárová omítka přírodně bílé barvy. Lze ji nanášet v tenkých i silných vrstvách. (modelování říms a struktur, vytváření kulatých rohů apod.)
 

Promat K 84

Vysokoteplotní pojivo K84 je připravené k okamžitému použití a není potřeba jej nadále nijak namíchávat. Používá se pro lepení deskových materiálů jako je kalciumsilikát, vermikulit nebo šamot.  

Podpalovač

Spolehlivě podpálí dřevo ve Vašich krbech, kamnech i ohništích a rozpálí grilovací úhlí.


Lienbacher 300 ml

 Pěnový čistič krbových skel 300ml – je určen pro nejnáročnější znečištění jako jsou saze, mastnota, olejové skrvny. Je vhodný pro krbová či jiná skla, plasty a kovy (kromě mědi, zinku a hliníku).

Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.
Rozumím
Privacy Policy