Menu

Argan > Ostatní > Grily

Grily

Grily nekompromisně patří k již zmiňovaným zahradním kuchyním. Bez nich si neužijeme gurmánské zážitky, kterými pohostíme naše přátele.  

Jak fungují grily?

Pod pojmem gril si každý může představit něco jinéhoBuď zděný nebo přenosný. U zděných grilů neboli krbů, které jsou vybaveny o příslušenství k upravování pokrmů si můžeme takový gril navrhnout sami a komponenty ktomu, Vám rádi pomůžeme vybrat. Mobilní grily jsou již dány výrobcem, který nám nabízí nepřeberné množství variant. Náš přední dodavatel je kanadská společnost Napoleon.

Grilováním na dřevěném uhlí je tradiční způsob přípravy masa s klasickým kouřovým aroma. To všichni známe, ale pokud chcete skloubit tradiční grilování s pohodlím moderní technologie, doporučujeme vyzkoušet SIZZLE ZONE od Napoleon.

Napoleon SIZZLE ZONE je místo na grilu, kde jsou infračervené hořáky, které dosahují v krátkém čase teploty až 800°. Je proto ideální pro přípravu křupavých a šťavnatých steaků. Používá se na rychlé zatažení masa, přičemž vzniká lahodné aroma, křupavá kůrka a šťavnaté masíčko uvnitř.

 

Zahradní kuchyně ořez
nkck22-c-grids-closed_napoleon_grills_4c
Gril na dřevěné uhlí PRO22K-CART-2
Gril na dřevěné uhlí PRO22K-CART-2
INFRA HROT
INFRA HROT
Plynový Gril - Freestyle 365PGT
Plynový Gril - Freestyle 365PGT
Plynový gril - Rogue 425RSBPK
Plynový gril - Rogue 425RSBPK
Plynové vestavěné grily - BILEX485
Plynové vestavěné grily - BILEX485
Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.
Rozumím
Privacy Policy